Comex Deweloperstwo

Infolinia: 785 909 095

Szybki kontakt

Wypełnij formularz poniżej. Nasz konsultant skontaktuje się z tobą w ciągu 24 godzin:

BADURY

Nowa inwestycja. Realizacja IV kwartał 2019

W ramach inwestycji powstanie czterokondygnacyjny budynek z 16 mieszkaniami i garażami indywidualnymi wśród istniejącej zabudowy jedno i wielorodzinnej.

BADURY

Nowa inwestycja. Realizacja IV kwartał 2019

W III kwartale 2019 roku na Wrocławskich Swojczycach powstanie niewielki, czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny z garażami indywidualnymi. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowi istniejąca zabudowa jedno i wielorodzinna. W budynku przewidziano 16 mieszkań jedno i dwupoziomowych o zróżnicowanej powierzchni od 40mkw do 82mkw. Układ przestrzenny działki przewiduje rozdział na strefę półprywatną obejmującą ciąg komunikacyjny, miejsca postojowe, chodniki wewnętrzne oraz strefę prywatną obejmującą ogrody prywatne mieszkań parterowych.

Budynek powstanie w pobliżu najbardziej zielonej części miasta. Dojazd rowerem do Parku Szczytnickiego, Stadionu Olimpijskiego i Hali Stulecia zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Można spróbować również wycieczki kajakiem po Odrze lub rowerem na pobliską Wyspę Opatowicką korzystając z kilometrów ścieżek rowerowych wzdłuż Odry. Atrakcyjne tereny rekreacyjne, wśród których na uwagę zasługują m.in. Las Strachociński z rzeką Piskorną oraz Kanał Żeglugowy Odry, powodują, że miejsce to jest stworzone nie tylko do życia, ale również wypoczynku.