Comex Deweloperstwo

Infolinia: 785 909 095

Szybki kontakt

Wypełnij formularz poniżej. Nasz konsultant skontaktuje się z tobą w ciągu 24 godzin:

GORLICKA 61

Nowa inwestycja na Psim Polu

Informujemy, że istnieje możliwość wejścia na budowę po uprzednim umówieniu spotkania oraz przy zachowaniu odpowiednich procedur bezpieczeństwa.

W sprzedaży pozostały ostatnie mieszkania 3 i 4 pokojowe.

GORLICKA 61

Nowa inwestycja na Psim Polu

GOTOWE MIESZKANIA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

W północnej części Wrocławia, w dzielnicy Psie Pole powstał nowy budynek wielorodzinny z czterdziestoma mieszkaniami 2-, 3- oraz 4- pokojowymi o zróżnicowanej powierzchni od 38mkw do 95mkw i lokalami usługowymi. Mieszkania przekazywane są w stanie deweloperskim, do indywidualnego wykończenia według własnych potrzeb i preferencji przyszłego Nabywcy.

Inwestycja przy ul. Gorlickiej 61 jest doskonale skomunikowana z pozostałą częścią miasta. Liczne inwestycje infrastrukturalne przeprowadzone w ostatnim czasie spowodowały udrożnienie ruchu na Psim Polu, przez co i wjazd i wyjazd w tej części miasta stał się bardzo płynny.  Bliskość autostradowej obwodnicy Wrocławia (AOW) łączącej drogę krajową nr 8 na Warszawę z autostradą A4 to dodatkowy atut dla osób zmotoryzowanych. Ponadto przy dworcu PKP na Psim Polu wybudowany został przez miasto węzeł przesiadkowy, który składa się z parkingu dla aut (park&ride), pętli autobusowej oraz wiat dla rowerzystów.

Bliskość licznych terenów zielonych, które tworzą przede wszystkim Las Zakrzowski, Sołtysowicki, Strachociński i Wojnowski, i  ścieżek rowerowych docenią mieszkańcy zarówno aktywni jak i szukający wyciszenia i spokoju. Również godnym polecenia jest spacer wzdłuż wałów nad Widawą czy Odrą. Dzięki przebudowie istniejących i  w budowie nowych wałów mieszkańcy zyskali niemal 16 km tras rowerowo-spacerowych. Latem doskonałym miejscem do wypoczynku jest również kąpielisko Kłokoczyce, Sielska Zagroda czy Zielona Oliwka.  Bogata infrastruktura sprawia, że wszystko, co potrzebne jest do życia znajduje się w okolicy.