Comex Deweloperstwo

Infolinia: 785 909 095

Szybki kontakt

Wypełnij formularz poniżej. Nasz konsultant skontaktuje się z tobą w ciągu 24 godzin:

RODO

Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Szanując Państwa prywatność oraz w związku z powyższym rozporządzeniem, poniżej zamieszczamy podstawowe informacje na ten temat.

Cel przetwarzania Państwa danych osobowych.

 • dopasowanie konkretnej oferty mieszkaniowej i przekazywanie informacji handlowej najbliższej Państwa preferencjom.
 • przesyłanie komunikatów marketingowych z aktualnymi  ofertami, w szczególności dla produktów, o które pytali Państwo wcześniej.

Zgoda na przekazanie informacji handlowych i zgodna na przetwarzanie informacji marketingowych.

 • Wyrażając zgodę na przekazanie informacji handlowej, zyskujesz pewność, że zostaną Ci przedstawione dokładnie takie informacje, o jakie pytasz, zostaniesz poinformowany o cenie mieszkania i podobnych jego typów, o jego lokalizacji oraz wszelkich informacji dotyczących oferty mieszkaniowej. Ta zgoda będzie wymagana do realizacji całego procesu sprzedażowego w sytuacji kiedy zdecydujesz się na zakup mieszkania i jego dalszą obsługę posprzedażową oraz realizacje wymaganych dokumentów finansowo – księgowych.
 • Wyrażając zgodę na przetwarzanie informacji marketingowych,masz pewność, że zostaniesz poinformowany o wydarzeniach związanych z naszą firmą: w szczególności promocjach na mieszkania lub miejsca postojowe, którymi wcześniej się interesowałeś lub nowymi będącymi w naszej ofercie. W każdym momencie możesz wycofać taką zgodę wysyłając informację na adres daneosobowe@comex.wroc.pl.

Administrator Państwa danych.

Administratorem Danych Osobowych (dalej Administratorem) jest COMEX Deweloperstwo sp. z o.o. sp. k. Państwa dane osobowe są przetwarzane przez administratora:

 • w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy oraz w celu realizacji umowy,
 • na podstawie zgody na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji telefonicznej oraz elektronicznej (w formie wiadomości e-mail) na Pana/Pani adres email lub podany numer telefonu oraz na potrzeby przetwarzania tych danych w celach realizacji umowy sprzedaży.

Okres przetwarzania i przechowywania Państwa danych.

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy, oraz po zakończeniu trwania umowy w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze, na czas zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, a w przypadku sprzedaży i marketingu bezpośredniego do czasu cofnięcia przez Państwa zgody.

Państwa prawo w stosunku do swoich danych?

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych , oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody – w dowolnym momencie. Posiadają Państwo prawo do wniesienia skargi do GIODO/UODO.

Komu możemy przekazać Państwa dane ?

Państwa dane mogą być przekazane zaufanym partnerom Administratora lub osobom lub firmom działających na Państwa zlecenie na podstawie odrębnej umowy lub oświadczenia tj:

 • doradcom finansowym dedykowanym do obsługi pozyskania przez Państwa kredytu hipotecznego.
 • generalnemu wykonawcy inwestycji deweloperskich obsługującego proces rękojmi dla COMEX Deweloperstwo sp. z o.o. sp. k.
 • zarządcy inwestycji deweloperskich zrealizowanych przez COMEX Deweloperstwo sp. z o.o. sp. k.
 • kancelarii notarialnej w celu podpisania umowy deweloperskiej oraz przenoszącej własność dla klientów COMEX Deweloperstwo sp. z o.o. sp. k.
 • firmie świadczącej usługi księgowe, rachunkowe, prawne, doradcze oraz windykacyjne

Państwa dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Profilowanie będzie polegało na ewentualnym zaproponowaniu Państwu produktów lub usług najlepiej dopasowanych, jednakże decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane.

Wyrażenie lub cofnięcie zgody na przetwarzanie danych.

W przypadku każdego kontaktu z Państwa strony (e-mail, telefon, wizyta w biurze sprzedaży, wizyta na targach nieruchomości lub dniach otwartych czy też w przypadku zapytania z zewnętrznych portali nieruchomości) będziemy prosić Państwa o wyrażenie zgód. Będzie się to odbywać za pomocą wysyłanych, osobnych wiadomości mailowych lub gotowych formularzy.

W każdym momencie można zrezygnować z udzielonej wcześniej zgody. Można to zrobić poprzez wysłanie maila bezpośrednio na adres daneosobowe@comex.wroc.pl